Nová generácia vykurovacích systémovOndólia OPF

 

Uhlíková vykurovacia fólia

 

 

  

Ondolia

 

 

 

 

 

 

Vykurovacia fólia ONDOLIA splní očakávania aj tých najnáročnejších

Vykurovacia fólia Ondolia je vhodná ako hlavné kúrenie, doplnkové (dodatočné) vykurovanie, respektíve pre komfortný ohrev podlahy pre všetky druhy objektov, ako sú rodinné domy, byty, hotely, reštaurácie, kostoly, obchodné a administratívne strediská, školy, nemocnice, chaty, športové zariadenia, poľnohospodárske stavby a pod. Možnosť umiestnenia ako podlahové (pod plávajúcu podlahu, parkety, koberec, linoleum, do poteru pod dlažbu a pod.), stenové alebo stropné vykurovanie. Na výrobu používame len tie najlepšie suroviny: - vykurovacia fólia ONDOLIA obsahuje vysoko kvalitnú uhlíkovú pastu s obsahom uhlíkových vlákien, medené zbernice so stupňom čistoty 99,92 % a strieborné prípojnice so stupňom čistoty 99,99 %. Keď porovnáme kvalitu, trvanlivosť, spoľahlivosť, dizajn a cenu, tak je jednoznačne vidieť, že vykurovacia fólia ONDOLIA suverénne vedie v oblasti vykurovacích fólií.

Vrstvy vykurovacích fólií

Vrstvy vykurovacej fólie OPF 130a OPF 220

Vrstvy vykurovacej fólie OPFG 130 a OPFG 220

 

Hlavné výhody uhlíkovej vykurovacej fólie ONDOLIA:

OK- mimoriadne tenká 0,4 mm vykurovacia fólia

- zdravé infračervené teplo

- vysoká rýchlosť ohrevu vykurovacej fólie

- výrazná úspora energie

- dlhá životnosť (30 rokov a viac)

- jednoduchá a rýchla montáž

- záručná doba 10 rokov

OK- vynikajúca cena

- odolná voči prehriatiu

- široké spektrum využitia

- preukázateľné antibakteriálne účinky

- žiadne elektromagnetické žiarenie

- zlepšená kvalita ovzdušia

 

Vykurovacia fólia ONDOLIA splní očakávania aj tých najnáročnejších

Vykurovací systém uhlíkovou fóliou ONDOLIA je závislý na elektrickej energii ako zdroja na výrobu tepelnej energie. Elektrická energia je najčistejšia v porovnaní s ostatnými zdrojmi na výrobu tepelnej energie.

Každý meter štvorcový vykurovacej fólie ONDOLIA spotrebuje 1 kW po dobu 5 až 8 hodín nepretržitej prevádzky. Keďže je však vykurovací systém riadený termostatom, tak spotreba je mnohonásobne nižšia. Navyše výstup vykurovacej fólie je priamo tepelná energia. Tento systém nie je závislý na spaľovaní kyslíka na výrobu tepelnej energie alebo prevedený na iné systémy, ktorých výsledkom sú plyny škodlivé pre človeka a životné prostredie. Preto považujeme za veľmi vhodné použitie uhlíkových vykurovacích fólií, ktoré prispievajú ku globálnej misii pre zníženie emisií CO2.

Vykurovací systém uhlíkovou fóliou ONDOLIA nemá žiadny negatívny vplyv na okolité životné prostredie, udržuje vlhkosť, pretože infračervené žiarenie a slnečné lúče sú podobné.

Ekológia

Infračervené žiarenie

Infračervené žiarenieInfračervené žiarenie je súčasťou slnečného spektra, ktoré je neviditeľné voľným okom. Je tiež známe ako biogenetické lúče (medzi 6 až 14 mikrónov). Je vedecky dokázané, že biogenetické lúče vedú k podpore rastu a zdravia živých buniek, najmä v rastlinách, zvieratách a ľuďoch. Infračervené žiarenie sa prejavuje silnými rotačnými a vibračnými efektmi, ktoré sú biologicky prospešné. Táto liečivá schopnosť stojí v protiklade ku škodlivým účinkom krátkych vlnových dĺžok, ako napríklad X-žiarenie alebo gama lúče.

Infračervené žiarenie preniká pod povrch pokožky a je efektívne absorbované bunkami pod povrchom pokožky. Tým sa zvyšuje teplota pokožky. Viditeľné svetlo je väčšinou odrazené od povrchu pokožky. Účinky infračerveného žiarenia podporujú bioprocesy, ako je zvýšený metabolizmus a krvný obeh a môžu zvýšiť telesnú teplotu. Mechanizmus účinku je v niektorých ohľadoch jednoduchý. To súvisí so zvýšením krvného prietoku a miestnej teploty. Prenikavá infračervená energia prináša živiny a kyslík do mäkkých tkanív organizmu a zároveň stimuluje odstránenie nahromadených toxínov. Infračervené žiarenie má tiež ionizujúci účinok.

Infračervené žiarenie spôsobuje rezonanciu s molekulami vody. Ionizuje a aktivuje molekuly vody v našich bunkách a krvi a tým zlepšuje krvný obeh a náš zdravotný stav. Ľudské telo obsahuje viac ako 60% vody.

Účinky infračervených lúčov na ľudské telo:

- aktivuje molekuly vody v našom tele

- zvýšuje hladinu kyslíka v našom tele

- zohrieva a odstraňuje tuky, chemické látky a toxíny z našej krvi, a tým vyhladzuje prietok krvi

- vylučuje ostatné odpadové látky z tela

- znížuje kyslú úroveň v našom tele

- zlepšuje nervový systém

Iné výhody:

- zlepšuje systém potenia
- prevencia rastu baktérií
- zmäkčenie tvrdej vody
- zmiernenie bolesti
- čistenie vody
- odstraňuje zápach
- udržiavať teplo a lepší spánok
- posilnenie a udržanie čerstvosti
- čistenie vzduchu
- zlepšuje silu a zdravie
- urýchľuje opravu telesných buniek
- vyrovnáva úroveň kyseliny v našom tele
- normalizuje hladinu cholesterolu v krvi
- prevencia pred plesňami
- napomáha rastlinám k lepšiemu rastu